Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaZarządzanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Koordynator ds. transportu i administracji

Firma ILM TRANSPORT zatrudni koordynatora ds. transportu i administracji.

Cel stanowiska:
Zapewnienie sprawnej i efektywnej obsługi transportu i administracji w firmie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu obsługi klienta i zgodności z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Zakres obowiązków to m.in.:
- koordynacja transportu,
- Nadzór nad stanem technicznym pojazdów,
- Zarządzanie flotą,
- Obsługa administracyjna,
- Rozwój firmy

Mile widziane wymagania:
- Wykształcenie wyższe (kierunek techniczny lub ekonomiczny),
- Doświadczenie w zarządzaniu flotą samochodową,
- Dobra znajomość zagadnień związanych z eksploatacją pojazdów.
- Znajomość czasu pracy kierowców.
- Znajomość języka Hiszpańskiego / Niemieckiego.

Niezbędne wymagania:
- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
- Prawo jazdy kat. B
- Doświadczenie w transporcie lub logistyce (conajmniej 1 roczne)

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Umowa o pracę.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Pracę w małej firmie ale aspirującej do ciągłego rozwoju.

Dodatkowe informacje:
- Stanowisko pracy jest przeznaczone dla osoby ambitnej, samodzielnej i odpowiedzialnej chcącej współrozwijać firmę.
- Oczekujemy kandydata z wysoką kulturą osobistą i umiejętnością nawiązywania kontaktów.
- Praca na tym stanowisku może wymagać wyjazdów służbowych.
- Praca na tym stanowisku może wymagać godzin nadliczbowych.

CV prosimy wysyłać na adres mariusz@ilmtransport.pl z treścią tematu "praca : koordynator ds. transportu i administracji ".Prosimy o dopisanie w CV klauzuli RODO, w innym wypadku życiorys nie zostanie rozpatrzony.
Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Wygasa za 12 dni

ILM_Mariusz

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)